Całoroczna kurtka i spodnie z membraną dla myśliwego.

Kupno zestawu odzieży myśliwskiej to zadanie stosunkowo wymagające. Szczególnie jeśli nosimy się z zamiarem zakupu dobrego, całorocznego zestawu. W takich przypadkach, najlepiej sprawdzać się będzie zestaw, w skład którego wchodzi kurtka i spodnie z membraną ochronną. Zapewni to zabezpieczenie przed deszczem, wiatrem i chłodem. Dodatkowo zagwarantuje także odpowiedni poziom przewiewności. Oczywiście kupując taki zestaw trzeba będzie liczyć się ze stosunkowo sporymi wydatkami. Niemniej jednak wydając większą kwotę na dobry zestaw, zagwarantujemy sobie dogodne warunki polowania na wiele najbliższych sezonów.

Kurtka i spodnie z membraną w zestawie Seeland Key-Point.

W ciągu ostatnich lat, coraz większą popularnością cieszą się zestawy odzieży myśliwskiej dostarczane przez firmę Seeland. Wynika to głównie z faktu tego, iż są to zestawy o doskonale wyważonej cenie i jej stosunku do jakości. W tym szczególnym przypadku za niewiele ponad tysiąc złotych, dostajemy do ręki bardzo dobry zestaw odzieży myśliwskiej, który zagwarantuje każdemu myśliwemu wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa na polowaniu. W skład zestawu wchodzą tutaj kurtka i spodnie z membraną, które gwarantują bardzo dobre parametry. Warto sobie tutaj wyszczególnić wszystkie najważniejsze zalety zestawu kurtki i spodni Seeland Key-Point.

Wśród najważniejszych cech jakimi charakteryzują się kurtka i spodnie z membraną od Seeland, należy wyszczególnić:

  • Miło w dotyku, ocieplająca podszewka, pozwalająca używać kurtki przez cały rok.
  • Odpinany kaptur z daszkiem
  • Boczne kieszenie do ogrzewania dłoni
  • Ogólna liczba kieszeni w kurtce to 11 sztuk, a w spodniach aż 6
  • Regulowane mankiety rękawów kurtki, oraz spody nogawek
  • Duża tylna kieszeń na różnorodne akcesoria myśliwskie.
  • Kurtka i spodnie wykonane z mocnego, nieczepliwego materiału z membraną Seetex. Zapewnia wodoodporność wiatroszczelność oraz pozwala na oddychanie ciała przez kurtkę.
  • Wywietrzniki w tylnej części ud.
  • Dodatkowe wzmocnienia w miejscach takich jak kolana, czy też łokcie.

Mamy tutaj więc do czynienia z dość sporą ilością korzystnych cech charakterystycznych tego zestawu.

Zakup zestawu Seeland Key-Point.

Decydując się na zakup tego właśnie zestawu, trzeba będzie liczyć się z wydatkiem nieco ponad tysiąca złotych. Ubrania tego producenta, a więc także wspomniany zestaw, znajdziemy w większości sklepów myśliwskich. Jeśli zaś byłby jakikolwiek z tym problem, wystarczy odwiedzić internetowy sklep myśliwski dolasu.pl. Tam z całą pewnością tego typu zestawy znajdziemy. Dokładnie takie, jak i wiele innych, zarówno od Seeland, jak i od innych producentów.

Dla niektórych wydatek powyżej tysiąca złotych może się wydawać dość wygórowany, niemniej jednak w większości przypadków jest to dobry zakup. Taka kurtka i spodnie z membraną będą nam służyć z powodzeniem przez kilka sezonów. Tym bardziej, iż jest to zestaw typowo całoroczny, a więc nie musimy poza nim kupować jakichkolwiek innych, na inne pory roku. Możemy więc powiedzieć, iż jest to zakup w pełni opłacalny, i jak najbardziej uzasadniony.